مرور رده

شهرسازی

۲۴۴ هزار واحد مسکن مهر شهرهای جدید در دولت تدبیر و امید فروش اقساطی شد/تکمیل و تحویل بیش از ۲۷۱ هزار…

آمار منتشر شده در کتاب وزارت راه و شهرسازی نشان می‌دهد که در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، حدود ۲۴۴ هزار واحد مسکن مهر فروش اقساطی و بیش از ۲۷۱ هزار واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است.

‌همکاری ۱۰۰ درصدی بانک‌ها در پرداخت تسهیلات ۲۰۰۰ واحدمسکن محرومان زنجان/پیشرفت فیزیکی مسکن محرومان…

مدیرکل بنیاد مسکن زنجان با اشاره به اینکه سهیمه استان در اجرای طرح مسکن محرومان ۲ هزار واحد است، همکاری بانک‌ها را در اجرای طرح مناسب ارزیابی کرد.

در حوزه ریلی و توسعه آن شاهد اتفاقات خوبی در کشور بوده‌ایم/ طرح اقدام ملی می‌تواند یک شاخص مناسب در…

نماینده مردم فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه در مجلس شورای اسلامی گفت:‌در حوزه ریلی و توسعه آن در کشور اتفاقات خوبی را شاهد بوده‌ایم و راه آهن خواف-هرات از جمله اقدامات خوب در این…

برگزاری مراسم کلنگ زنی پروژه ۱۰۰۰ واحدی مسکونی – خدماتی یاس سفید با حضور وزیر راه و شهرسازی

با حضور وزیر راه و شهرسازی مراسم کلنگ زنی پروژه ۱۰۰۰ واحدی مسکونی – خدماتی یاس سفید متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

پروژه مسکن مهر تا پایان دولت به اتمام می رسد/ سرعت پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن به مشارکت مردم بستگی…

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از این ماه شاهد افتتاح مداوم واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی خواهیم بود، گفت: سرعت پیشرفت این طرح به میزان مشارکت مردم بستگی دارد.

پروژه خيابان دلجويی – داوود قلی در مراحل پایانی است/ سال گذشته ۲۵ پروژه بازآفرینی شهری عملیاتی…

به گفته بیات‌منش سال گذشته حدود ۲۵ پروژه بازآفرینی شهری عملیاتی شد و برخی از پروژه‌های اقدام مشترک و باقی پروژه‌های شرکت نیز امسال نهایی خواهد شد، در مجموع تعداد پروژه‌های استان طی چند سال…

اعلام مصوبه شورای‌عالی شهرسازی و معماری در خصوص افزایش محدوده بافت فرسوده شهر تهران

دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران با ارسال نامه‌ای به شهردار، استاندار و رییس شورای شهر تهران مصوبه این شورا در خصوص افزایش محدوده بافت فرسوده این شهر را به آنان اعلام کرد.