انتشار تصاویری جدید از کشتی تایتانیک ۱۱۰ سال بعد از غرق شدن

64

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از وقت صبح،OceanGate Expeditions این هفته کلیپی از تصاویر کشتی تایتانیک را به اشتراک گذاشت. این تصاویر شگفت‌انگیز در عمق ۳۸۱۰ متری زیر سطح دریا گرفته شده‌اند و لنگر و دیگ بخار تایتانیک را در کف دریا نشان می‌دهد.

این ویدیو با وضوح ۸,۰۰۰ پیکسل گرفته شده است که امکان زوم کردن در مناطق خاص را بدون از دست دادن کیفیت تصویر فراهم می کند.

تصاویر عجیب "تایتانیک" بعد 110 سال غرق شدن/ عکس ها

تصاویر عجیب "تایتانیک" بعد 110 سال غرق شدن/ عکس ها

در ویدیوی یک دقیقه‌ای، بینندگان می‌توانند نمای نزدیک از کمان کشتی ۱۱۰ ساله، لنگر کنار بندر و زنجیره لنگر، در میان سایر بخش‌های غرق شده را ببینند.تصاویر جدید کشتی تایتانیک چگونه گرفته شده است؟

مشاهده جزئیات جدید

روری گلدن عضو تیم OceanGate و غواص باتجربه تایتانیک گفت: «ما جزئیات جدیدی را در این فیلم مشاهده می کنیم.

به عنوان مثال، من هرگز نام سازنده لنگر، Noah Hingley & Sons Ltd، را روی لنگر ندیده بودم. من ده ها سال است که در حال مطالعه این کشتی غرق شده ام و چندین کاووش غواصی را تکمیل کرده ام و به یاد نمی آورم که هیچ تصویر دیگری را دیده باشم که این سطح از جزئیات را نشان دهد.

هیجان‌انگیز است که پس از سال‌ها، ممکن است جزئیات جدیدی را کشف کرده باشیم.»

لنگر عظیم هنوز روی عرشه کشتی غرق شده است و همچنین زنجیر آن که در ابتدا به دکل اصلی وصل شده بود و اکنون فرو ریخته، دیده می شود.

زیردریایی پنج نفره این شرکت، باستان شناسان را حمل کرد. سه مشتری این زیردریایی که متخصصان ماموریت نامیده می شوند، برای یک صندلی در این شناور بیش از ۲۴۷۵۶۸ دلار پرداخت کردند.

گرفتن این فیلم ۸K به ما امکان می‌دهد بزرگنمایی کنیم و همچنان کیفیت ۴K داشته باشیم، که برای پروژه‌های ویدیویی با صفحه بزرگ و همه‌جانبه کلیدی است.»

راش همچنین خاطرنشان کرد که رنگ‌ها در فیلم‌های ویدیویی ۸K فوق العاده هستند.تصاویر جدید کشتی تایتانیک چگونه گرفته شده است؟

فرود کشتی روی لاشه کشتی باعث خرابی قابل توجهی در عرشه آن شده است. بدنه و ساختار کشتی احتمالا در ۴۰ سال آینده فرو خواهد ریخت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.