راز بلند شدن سریع مو های زنان ژاپنی فاش شد

27

به گزارش صد آنلاین زنان ژاپنی را همیشه با یک ویژگی منحصربه فرد در ذهن دارید و آن هم موهای بلند و گیسو کمند است ولی چرا و چگونه این زنان چشم بادامی موهایشان اینقدر سریع و راحت رشد می کند ؟ در ادامه این بخش از نمناک پاسخ را که یک روش قدیمی و طبیعی است خواهید خواند.

راز رشد سریع و بلند بودن موهای زنان ژاپنی آب برنج است

 

آماده باشید تا برنامه روتین شست و شو را برای همیشه تغییر دهید و مثل زنان ژاپنی موهارا با آب برنج بشویید ( آبی که بعد از جوشیدن برنج در قابلمه باقی می ماند ) می تواند باعث رشد سریع تر آن شود این اصلی ترین راز بلند شدن سریع موهای این خانم هاست.
زنان ژاپنی این راز را قرن ها می دانستند و ما حالا قصد داریم از آن تقلید کنیم ( باید این فنون را برای رشد مو بخاطر بسپارید ) ؛ آب برنج می تواند باعث رشد مو، تقویت تارها و بهبود پوست سر شود . به علاوه، ریشه موها را تقویت و بدن را درخشان می سازد.

 

روش چیست؟
این درمان خیلی هم ساده نیست اما می توانید در منزل انجام دهید وگذشته از همه اینها مویتان بدون نیاز به شامپوهای گران درخشنده می شود . پس از شست وشو با شامپو آب برنج را روی سر ماساژ دهید، البته زمانی که موهایتان کاملا خیس است ۵ تا ۱۰ دقیقه قبل از شست و شو روی سر ماساژ دهید.

 

نیازی نیست خودتان آب برنج درست کنید تمام برند های طبیعی مراقبت های پوست و مو آب برنج را همراه با ترکیباتی مثل رزماری ، روغن های گیاهی ، اسطوخودوس ،روغن ارقان دارند . در چنین شرایطی برای تقویت ، رطوبت مو محافظ طبیعی که به آن مایع leucidal گفته می شود بکار میرود خاصیت آنتی باکتریایی دارد و مو را بطور طبیعی تمیز می کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.