موزه هایی ترسناک در جهان که وحشت به جانتان می اندازند

242

موزه پیت ریورز

در موزه پیت ریورز بیش از نیم میلیون اشیای گوناگون و جالب از سراسر جهان، از کله های کوچک شده انسان ها گرفته تا قایق تانزانیایی و ستون توتم وجود دارد که داخل قفسه های شیشه ای قرار گرفته اند یا از سقف آویزان شده اند. در این موزه نمایش عجیبی از سرهای بریده شده از منطقه بالای آمازون حد فاصل پرو و اکوادور به نمایش گذاشته شده است. به این دلیل که قبایلی معتقد بودند می توانند با این کار یعنی با دور ریختن قطعه های بریده شده و غوطه ور سازی پوست در آب داغ و سپس پر کردن آن با شن داغ قدرت دشمنان را تحت کنترل خود درآورند.

موزه پیت ریورز

موزه دخمه مردگان

موزه دخمه مردگان در جزیره پالرمو در کشور ایتالیا که ورود به آن بسیار ترسناک است، چرا که وقتی به این موزه وارد می شوید، تنها موجود زنده ای که می بینید، همان فرد بلیت فروش است که جلوی در موزه نشسته و به شما بلیت ها را می دهد.

بعد از آن وارد یک ساختمانی با دیوار های خاک گرفته و پوسیده می شوید که در بسیاری از قسمت ها بخش هایی از دیوار فرو ریخته است و از پله ها که پایین می روید به سالن های پر پیچ و خم و بی انتها می رسید. از قرن شانزدهم تا پایان قرن نوزدهم میلادی، اعضای صومعه از این جزیره پس از مرگ به اینجا منتقل می شدند و جنازه آنها در کنار دیوار به صف قرار می گرفت. حالا هوای خنک و محیط خشک جزیره به حفظ جسدها بسیار کمک کرده و این جنازه ها با لباس هایی که در زمان مرگ به تن داشتند به این مکان منتقل شده و به همان شکل در این مکان باقی مانده اند.

موزه روان پزشکی گلور

موزه روان پزشکی گلور در سال ۱۹۶۷ افتتاح شد. کسانی که از این موزه بازدید کرده اند، ادعا می کنند که یک انرژی تاریک و شوم در آن آویزان است. این موزه شامل آثار باستانی است که با دقت حفظ شده اند و در آن شرایط شکنجه و غیرانسانی دیده می شود که در طول درمان برای بیماران مورد استفاده قرار می گرفته است.

موزه پزشکی سیریراج

موزه پزشکی سیریراج در بانکوک مرگ های فجیع را به تصویر می کشد. در اینجا می توانید بدن انسان را مانند معده مشاهده کنید که توسط قاتلان از بین رفته است. نمایشگرهایی که اثر زخم های چاقو و گلوله و آثار مومیایی شده از یک آدمخوار بدنام تایلندی را نشان می دهد.

موزه پزشکی سیریراج

موزه سایه ها

موزه سایه ها به عنوان یکی از خسته کننده ترین و ترسناکترین موزه های جهان است. این موزه واقع در یک ساختمان سه طبقه با بیش از هزاران اشیای مرموز است که بازدیدکنندگان آن انواع مختلفی از تجربیات ماوراء الطبیعه را مشاهده می کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.