خواندن پیام‌های واتساپ بدون آنلاین شدن با این روش

165

به گزارش ثریا گاهی برای شما هم پیش آمده که نمی‌خواهید پیام‌های واتساپ را بخوانید، اما دوست دارید از محتوای آن اطلاع داشته باشید، در این خبر ترفند‌هایی برای این موضوع پیشنهاد شده است.

قطعا می‌توان گفت که فناوری فواید و امکانات زیادی را برای ما به ارمغان می‌آورد تا با استفاده از آن بتوانیم با چندین نفر در سراسر جهان به طور همزمان ارتباط برقرار کنیم. اما همین فناوری که امروزه ارتباط ما را با جهان تسهیل می‌کند، آزادی و حریم خصوصی زیادی را نیز از ما گرفته است.

واتساپ امروزه یکی از مهمترین برنامه‌های پیام رسانی مورد استفاده در سراسر جهان محسوب می‌شود و چیزی که اکثر کاربران در ماه‌های اخیر از آن شکایت داشته اند، عدم رعایت حریم خصوصی در هنگام استفاده از برنامه است. علاوه بر دیگر تغییرات، کاربران می‌خواهند که این پیام رسان به کاربران اجازه دهد تا از «حالت نامرئی» و آفلاین در برنامه استفاده کنند تا بیشتر از حفظ حریم خصوصی خود اطمینان حاصل کنند.

البته حتی بدون وجود این عملکرد، ممکن است کاربر با استفاده از برخی ترفند‌ها در واتساپ همچنان بتواند حالت آفلاین داشته باشد. در اینجا به ترفند‌هایی اشاره می‌کنیم که از آنلاین نشان دادن شما در پیام رسان واتساپ جلوگیری می‌کند.

۱) نوار اطلاع رسانی

آیا می‌دانستید که از طریق نوار اعلان تلفن همراه می‌توانید پیام‌ها را بخوانید و بدون وارد شدن به برنامه پاسخ دهید؟ با این حال، ترجیحا می‌توان از این گزینه فقط برای پیام‌های کوتاه استفاده کرد که امکان خواندن کل متن را به ما می‌دهد.

۲) حالت هواپیما

وقتی حالت هواپیما فعال است، می‌توانید به برنامه دسترسی داشته باشید و فقط به پیام‌هایی که می‌خواهید پاسخ دهید.

۳) دیتای موبایل را غیرفعال کنید

یکی دیگر از گزینه‌ها که شبیه به اقدام قبلی است، غیرفعال کردن داده‌های تلفن همراه است. کاربر می‌تواند در این روش تنها به پیام‌هایی که انتخاب می‌کند پاسخ دهد.

۴) استفاده از اپلیکیشن‌های Flychat و Unseen

همچنین می‌توانید از برنامه‌های دیگر استفاده کنید تا آنلاین دیده نشوید. برنامه‌هایی که معرفی کردیم، دو برنامه متفاوت هستند، اما هر دو عملکرد یکسانی دارند و به کاربر امکان دسترسی به پیام رسان در هر زمان را می‌دهند. کاربران می‌توانند با خیالی آسوده به مخاطبین خود بدون آنلاین شدن پاسخ دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.