حمله زورگیرها به احسان حدادی

47

احسان حدادی نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن بامداد روز جمعه همراه با خانواده اش به سمت فرودگاه امام خمینی رفت تا از آنجا برای برپایی اردویی یک تا دو ماهه به کشور آمریکا سفر کند. این ورزشکار پیش از رسیدن به فرودگاه با حادثه عجیبی مواجه شد و نزدیک بود برای او و خانواده‌اش حادثه ناگواری رخ دهد.

حدادی در خصوص این اتفاق اظهار داشت: بامداد روز جمعه به همراه خانواده ام در حال رفتن به سمت فرودگاه امام خمینی بودم تا از آنجا برای برگزاری اردو به سمت آمریکا حرکت کنم که در حین حرکت با حادثه عجیبی مواجه شدیم.

وی افزود: با اینکه فاصله زیادی تا عوارضی تهران و قم مانده بود، به یک باره یک خودرو ناشناس دنبال ما افتاد و با چراغ زدن خواستار توقف ماشین ما شد. من متوجه شدم آنها زورگیر هستند، بدون توجه به این موضوع به مسیرم ادامه دادم اما آنها حتی با بوق زدن هم دست از تعقیب ما بر نمی‌داشتند.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن ادامه داد: تا نزدیک عوارضی این موضوع ادامه داشت و زمانی که نزدیک عوارضی شدیم خودرو را به سمت اتومبیل آنها برگرداندم و قصد داشتم با آنها شاخ به شاخ شوم که از این موضوع صرفنظر کردم. جاده یکطرفه بود و جایی برای دور زدن آن خودرو وجود نداشت اما راننده‌اش می‌خواست یکطرفه جاده را خلاف برود که از انجام این کار صرفنظر کرد و دوباره تا فرودگاه به مسیرش ادامه داد.

حدادی در پایان به آنا گفت: پس از این اتفاق در تماسی با پلیس موضوع را گفتم و  چون پرواز داشتم قرار شد آنها به این مسئله رسیدگی کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.