‌همکاری ۱۰۰ درصدی بانک‌ها در پرداخت تسهیلات ۲۰۰۰ واحدمسکن محرومان زنجان/پیشرفت فیزیکی مسکن محرومان استان بیش از ۹۰ درصد است

204

مدیرکل بنیاد مسکن زنجان با اشاره به اینکه سهیمه استان در اجرای طرح مسکن محرومان ۲ هزار واحد است، همکاری بانک‌ها را در اجرای طرح مناسب ارزیابی کرد.

به گزارش پایگاه علمی خبری کمکیم ما به نقل از خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رضا خواجه‌ای مدیرکل بنیاد مسکن زنجان، روند احداث ۲ هزار واحد مسکن محرومان استان را اعلام کرد.

مدیرکل بنیاد مسکن زنجان با بیان این مطلب که سهمیه استان در احداث مسکن محرومان ۲ هزار واحد است از تشکیل پرونده ۳ هزار و ۶۳ نفر خبر داد و گفت: تاکنون بر اساس برنامه‌ریزی‌ها تمامی ۲ هزار واحدی که سهمیه استان برای مسکن محرومان بوده به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات معرفی شدند که بانک‌ها با تمامی آنها قرارداد منعقد کرده‌اند.

خواچه‌ای ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها تاکنون پی‌کنی ۲ هزار واحد، اجرای فوندانسیون ۲ هزار واحد، اجرای ستون یکهزار و ۹۴۲ واحد معادل ۹۷ درصد، اجرای سقف یکهزار و ۸۸۲ واحد معادل ۹۴ درصد، و اجرای گچ و خاک یکهزار و ۷۹۸ واحد انجام شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.